Auto Design

o nas

Firma Auto Design działa w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży przemysłu. Specjalnością firmy są prace w sektorze motoryzacyjnym, w szczególności w zakresie projektowania, rozwoju i konstrukcji pojazdów. Firma wykonuje projekty konstrukcji pojazdów, elementów oraz podzespołów wraz z dokumentacją techniczną. Profil firmy obejmuje także konstruowanie wyrobów użytkowych, zwłaszcza elementów z metalu i tworzyw sztucznych.

Innowacja

Nasz zespół niesutannie przesuwa granicę tego co możliwe w technologii projektowania 3D

Dokładność

Rozumiemy iż w projektach branży samochodowej liczy sie detal

Współpraca

Wierzymy, że współpraca jest kluczem do sukcesu w branży motoryzacyjnej.

Klienci

W naszej firmie zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego zależy nam na budowaniu trwałych relacji.

1 Maj 2008
Założenie Auto Design

Auto Design założona przez Ireneusza Skornóga, Ryszarda Olszewskiego and Norberta Kwiatkowskiego jako spółka cywilna

2015
Spółka komandytowa

Przekształcenie w spółkę komandytową, zarządzaną przez trzech założycieli firmy

Obecnie
Znaczący rozwój

Wzajemna współpraca doprowadziła do znacznego rozwoju firmy, co zaowocowało zdolnością kompleksowego wykonywania złożonych projektów.

Zarząd

Norbert Kwiatkowski

Engineering Director

Ireneusz Skornóg

Reserch Director

Ryszard Olszewski

Managing Director

Pracownicy

Obecnie zatrudnieni

Liczba pracowników: 1

 

Nadzór pracy naszego zespołu inżynierów w celu zapewnienia terminowej i bezproblemowej pracy

Liczba pracowników:  6

 

Sterowanie projektem, rozwojem i testowaniem, ściśle współpracując z innymi osobami w celu zapewnienia jakości produktu i terminowości dostaw.

Liczba pracowników: 8

 

Projektowanie części samochodowych z uwzględnieniem wymagań produkcyjnych, montażowych i jakościowych.

Liczba pracowników: 16

 

Opracowywanie nowych koncepcji, tworzenie prototypów i ich testowanie, aby upewnić się, że końcowa część spełni powierzone jej zadanie.

Oprogramowanie

Nasi partnerzy

1.
Firmy samochodowe
2.
Nasi partnerzy
3.
My
1.
Firmy samochodowe
2.
Nasi partnerzy
3.
My

W naszej firmie z dumą współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami motoryzacyjnymi. Dzięki naszym specjalistycznym usługom osiągnęliśmy wyróżnienie bycia jednym z nielicznych, wysoce wyspecjalizowanych partnerów, dla światowych producentów zestawów samochodowych.

Yanfeng Automotive

Yanfeng Automotive Interiors jest wiodącym na świecie dostawcą przyrządów i kokpitów, paneli drzwiowych, konsol podłogowych i sufitowych. Firma z siedzibą w Szanghaju posiada ponad 90 centrów produkcyjnych i technicznych w 17 krajach i zatrudnia ponad 28 000 osób na całym świecie.

Carlex Design

Carlex Design to międzynarodowa firma z siedzibą w Polsce, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji unikalnych wnętrz samochodów. Firma zajmuje się projektowaniem nieszablonowych wnętrz i detali, a następnie ich realizacją w celu stworzenia spójnego i dojrzałego projektu połączonego z najwyższą precyzją wykonania.

Johnson Controls

Johnson Controls jest wiodącym światowym producentem samochodowych systemów siedzeń, dostarczającym kompletne systemy siedzeń dla większości samochodów z całego świata. Firma projektuje i wykonuje między innymi elementy siedzeń samochodowych, konstrukcje, mechanizmy oraz pianki.

Proseat

Firma Preseat zajmuje się produkcją elementów piankowych do wnętrz samochodowych. Firma produkuje dziennie około 150 000 części dla wiodących producentów motoryzacyjnych. Części wykonane są z pianki poliuretanowej, która spełnia zaawansowane technologicznie wymagania dotyczące najwyższej klasy komfortu siedzenia, takie jak warunki klimatyczne, lekkość, trwałość, jakość i wysokiej klasy wzornictwo.

Scroll to Top